Vesi-vaakummassaaž ja hüdromassaaž

Vesi-vaakummassaaž põhineb klassikalise massaaži üldpõhimõtetel - rõhk, raputamine, silumine ja vibreeriv liikumine. Vaakummassaaž parandab lümfi ja vereringet ning kiirendab kudede ainevahetust. Võrreldes kuiva vaakumassaažiga on vesi-vaakummassaažis abiks vesi, mis liigub naha ja aparaadi vahel ning tagab ohutuma ja valutu protseduuri. Tõmme (vaakum) ja samaaegne veesurve tagavad erilise tõhususe. Vee temperatuurist (34-38 C) ja hüdrostaatilisest rõhust, samuti toest tingituna lõdvenevad koed ja massaaž jõuab sügavamate lihas- ja luukonna kudedeni. Protseduur sobib nii üldmassaažiks kui ka lokaalsete probleemide (eriti selja ja liigeste) teraapiaks.


Aquator

Vastunäidustused: palavik, südamehaigused (isheemiline atakk, arütmia, südamestimulaator), veenilaiendid, liigese proteesid, pahaloomuline kasvaja.

Vesi-vaakummassaaži kestus: 40 min (20 min terapeudiga + 20 min iseseisvalt vannis hüdromassaaži nautimas). Uksest-ukseni aeg: 1,5 h. Protseduuri viib läbi kvalifitseeritud õde või füsioterapeut.

Hüdromassaaži kestus: 20 min iseseisvalt. Vannis on 240 vee surve düüsi, mis toimetavad automatiseeritult jäsemetest-südameni massaaži. Uksest-ukseni aeg: 1 h.

 

Enne ja pärast tuleb käia duši all. Võta kaasa: ujumisriided, rätik ja šampoon, nagu tuleksid ujuma ujulasse.

 

HINNAD

Vesi-vaakummassaaži sessioon 35 €

3 sessiooni 95 € (-10%)

6 sessiooni 168 € (-20%)


Hüdromassaaži sessioon 18 €

3 sessiooni 49 € (-10%)

6 sessiooni 86 € (-20%)