Jõusaali kasutus – Jätkuvalt eelbroneerimise alusel Tehvandi hotelli administraatori juures. Korraga ei lubata jõusaali üle 10 inimese. Spordiklubide gruppide poolt registreeritud aegadel erakliendid jõusaali kasutada ei saa.

Suusarada –  pikkusega 2,6 km. Rada algab laskesuusastaadionilt ja kulgeb lasketiiru kaitseseina tagant Kunimäe tõusu kaudu Hobuseraua tõusu otsa ja tagasi üle suure staadioni. Rada on vahelduva reljeefiga ja sobilik harrastussportlase tasemega suusatajatele. Sõita saab nii klassika- kui vabatehnikas. Osad lõigud on kahesuunalise liikumisega, kus palume olla eriti ettevaatlikud, et vältida õnnetusi.

Lemmikloomadega suusarajal liikumine on keelatud ja ohtlik nii loomale kui teistele harrastajatele. Rada on valgustatud igapäevaselt kella 21 -ni. Murdmaasuusatajatel palume staadionil lasketiiru laskejoone poolset osa mitte läbida. Rada hooldatakse igapäevaselt.

Disc-golf park – on avatud rajad 1 – 8 ja 16,17. Palume suusarajal mitte kõndida Korvid 9 –15 ja 18 on eemaldatud. Peale kaheksandat korvi on suunavad viidad järgmisele rajale.

 PIIRANGUD!

1. Seoses murdmaasuusatamise Eesti Meistrivõistluste korraldamisega on suusarada  tavakasutajatele suletud 27.12.2020 kell 8:00 – 13.00.

2.     Staadioni lasketiir on 27.12.2020 kell 8:00 – 13.00 suletud.

 Rajatistel järgime kõiki Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piiranguid viiruse leviku tõkestamise kohta!

  Ilusat jõuluaega ja kohtumiseni Tehvandi Spordikeskuses -  Eesti Talvekeskuses nr.1!