SA Tehvandi Spordikeskus osales laupäeval Tallinnas Eesti Tervisemessil Liikuma!, et propageerida liikumisharrastust ja tutvustada oma kolme spordikeskust Tehvandil, Käärikul ja Elvas (Tartumaa Tervisespordikeskus).

Messiboksis oli võimalik suusaergomeetril võrrelda oma 500 m aega Jaak Maega (aeg 1.45). Seda võimalust kasutas 56 inimest, kellest koguni 10 pingutus oli Jaagust kiirem. Päeva parima aja eest hoolitses Priit (1.26), kes sai auhinnaks treeninglaagri paketi kahele Kääriku Spordikeskuses kolmeks päevaks. 

Laste ja noorte seas osutus ülimalt populaarseks jalgpallipiljard, läbi mille anti vihje Kääriku uue kunstmurukattega jalgpalliväljaku peatse avamise kohta.

Tartumaa Tervisespordikeskuse laskmise instruktorid tutvustasid laskesporti läbi laserlaskmise ja tänu loosiõnnele on Gerdal koos kolme sõbraga võimalik Tartumaal kasutada tund aega instruktori juhendamisel lasketiiru. Lisaks on neile selles paketis ööbimine hommikusöögiga.

Messiboksi tegevustes osalejate vahel loositi välja kolmaski auhind, milleks on spordilaagri pakett kahele kolmeks päevaks Tehvandi spordikeskuses ja selle võitis Karmel. Palju õnne! 

Loodame kõigiga kohtuda meie keskustes erinevaid liikumisharrastusi nautides!