Kääriku Spordikeskuse väliväljakute ehitustööd on lõppenud. 2013 aastal avasime väliväljakute esimese etapi, milleks olid tenniseväljakud. Täna oleme uhked ka nende väljakute üle, mida teiste spordialade harrastajad kasutada saavad.

Uuel pallimängude platsil on paigaldatud Sports Court Power Game väljakukate, kus saab treenida oma oskusi kahel korvpalliväljakul ja võrkpalliväljakul. Käsipallurite kasutuses on täismõõtmetes käsipalliväljak. Loomulikult on olemas ka kogu inventar treeningute läbi viimiseks.

Täiesti uuele asukohale on liikunud rannaspordi väljakud, kus saab harrastada nii rannavollet, rannatennist kui ka täismõõtmetes väljakul rannajalgpalli. Rannajalgpalli harrastamiseks on vajalik lühike etteteatamine, et rajatiste töötajad saaksid klientide jaoks eemaldada alalt rannavolle postid ja võrgud ning paigaldada vajalikud jooned ning nurgalipud. Keskusel on olemas ja paigaldamisvalmis ka rannatennise võrgud ning muu inventar rannaspordiga tegelemiseks.

Mõeldes nii piirkonna elanikele, sportlikele peredele kui ka meie klientide lastele on Kääriku järve ääres valminud laste mänguväljak erinevate atraktsioonidega ronimiseks, sportimiseks ja hüppamiseks ja lihtsalt rõõmsaks hullamiseks.

Kogu väliväljakute ala teenindamiseks on valminud ka treenerite või kohtunike hoone koos katusealusega väliterrassiga ning ruumidega spordiinventari hoidmiseks. Nüüdseks on ka kogu väliväljakute ala (sh. tenniseväljakud) varustatud valgustussüsteemiga, mis vastab erinevate spordialade nõuetes kehtestatud treeningtingimustele.

Kääriku Spordikeskus ootab Teid!
#maailmaparimspordikeskus