Üldinfo - Talvel Tehvandil

Tehvandi Spordikeskus pakub talvel väga palju erinevaid võimalusi treeningute ja võistluste korraldamiseks ja aktiivseks vaba aja veetmiseks. Ülelennu videot võib vaadata siit.

Treeninguteks on avatud igapäevaselt hooldatud tasulised spordirajatised: tehislumest valgustatud suusatamise treening- ja võistlusrajad, K90 suusahüppemägi, staadioni biathloni lasketiir ja jõusaal Tehvandi garaaži hoones. Staadioni hoones ja Tehvandi hotellis on riietus- ja pesemisruumid ja saunad. Staadioni hooldemajade kompleksis on ruumid suuskade hoolduseks.

 Harrastajatele ja puhkajatele on avatud looduslikul lumel 10km matkarada, Tehvandi -  Munamäe kergliiklustee valgustatud suusarada,  Neljakasemäe valgustatud kelgumägi kelgutamiseks oma kelkudega.

 Autode parkimiseks Tehvandi spordirajatiste kasutajatele on avatud staadioni suurparkla, Tehvandi peahoone ülemised parklad ning parkla Tartu Maratoni rajal (Tartu Maratoni raja kasutajad), parkla staadioni lasketiiru juures (lasketiiru kasutajad) ja parkla K90 hüppemäe tagatorn juures (vaateplatvormi külastajad). P.S. parklad on mõeldud spordikeskuse kasutajatele ja parklates on keelatud autodega kihutamine ja trikitamine!

 Suusaradadele pääseb Tehvandi peahoone ülemisest parklast, staadioni poolse hooldemaja värava juurest, staadioni peaväravast ja lasketiiru tribüüni trepist .

 Tehvandi Spordikeskuse territooriumil ja radadel on keelatud liigelda mootorsõidukiga või mootorkelguga või ATV-ga. Tehvandi suusaradadel on keelatud jalutada koduloomi, jalutada ja kelgutada. 

 Tehvandi spordirajatiste kasutamise broneerimine ja kogu  info hinnakirja ning kasutamise tingimuste kohta Tehvandi hotelli administraatorilt, tel 76 69 500 või administraator@tehvandi.ee või  Tehvandi staadionihoone administraatorilt, tel 76 69 422 või staadion@tehvandi.ee .  

Tutvu ka rajatiste infoga ja talviste radade skeemiga siin.

Tehvandi Spordikeskuses toimuvate ürituste ja tavakasutuse piirangute info on alati operatiivselt kodulehel www.tehvandi.ee .

 Ilusaid puhkuse ja spordielamusi Tehvandi Spordikeskuses – Eesti Talvekeskuses Nr.1!